Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 14

Jaká výstavba nás čeká v Kralupech nad Vltavou?

17.2.2023

Na co si dát pozor při pronájmu bytu

4.8.2022 Rady a tipy na co si dát pozor, co má být v nájemní smlouvě a co naopak ve smlouvě být nemá. více »

Daň z nemovitých věcí - povinnost do 31.1.2022

4.1.2022 Během měsíce ledna 2022 je potřeba podat přiznání k dani z nemovitých věcí. Daň z nemovitosti je jediná daň v České republice, kterou je.. více »

Odhad pro dědické řízení
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: FINEM - REALITY s.r.o. » Nemovitosti » Zasíťovaný stavební pozemek 1147 m² v obci Jeviněves

Zasíťovaný stavební pozemek 1147 v obci Jeviněves, Ev.č.: 00148

výhled
pozemek
pozemek (2)
pozemek (3)
Vizualizace
výhled (3)

Kontaktujte makléře

Ivana RichterováIvana Richterová
+420 724 521 138
[email protected]
FINEM - REALITY s.r.o.FINEM - REALITY s.r.o.
Palackého nám. 19/11
Kralupy nad Vltavou
+420 724 521 138
[email protected]
Cena4 580 000 Kč
včetně provize
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaJeviněves
OkresMělník
Plocha pozemku1.147 m²
ZástavbaVenkovská
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Exkluzivně nabízím k prodeji stavební parcelu 1147 m² pro výstavbu RD (se stavebním povolením) v atraktivní a vyhledávané lokalitě Jeviněves.

Pozemek má pravidelný obdélníkový tvar, jedná se o rohovou parcelu. Veškeré inženýrské sítě (voda, plyn, elektřina, kanalizace) jsou přivedeny na pozemek. Inženýrské sítě jsou zakončené v šachtách a rozvodných skříních.

Příjezdová cesta je nová asfaltová s dostatkem zeleně a parkovacích míst pro návštěvy. Pozemek se nachází v nově vzniklé lokalitě.

Součástí prodeje je projekt s kompletní projektovou dokumentací na výstavbu rodinného domu s platným stavebním povolením. Výstavba tedy může započít ihned. K dispozici je kontakt na stavební firmu, která v dané lokalitě již realizovala výstavbu a může Vám dům postavit na klíč. Není to však podmínkou a vy si tak můžete postavit dům dle svých požadavků.

V docházkové vzdálenosti se nachází les, ve kterém můžeme nalézt pozůstatky hradu Jevín. Les protíná turistická cesta "Poutní cesta Blaník - Říp", fotbalové hřiště a tenistový kurt.

V okolí se nachází mnoho turistických atrakcí jako například: History Park Ledčice, Zámek Horní Beřkovice, Farma Hanč Vraňany, Rotunda sv. Jiří a sv. Vojtěcha na Hoře Říp.

Skvělá dostupnost na dálnici D8 – Praha 20min., Mělník 12km, kde je veškerá občanská vybavenost. V obci je autobusová zastávka směr Mělník a Horní Beřkovice, kde je dále vlakový spoj. Pozemek lze financovat hypotéčním úvěrem. Pro více informací mě kontaktujte.

Soubory ke stažení