Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 23

Jaká výstavba nás čeká v Kralupech nad Vltavou?

17.2.2023

Na co si dát pozor při pronájmu bytu

4.8.2022 Rady a tipy na co si dát pozor, co má být v nájemní smlouvě a co naopak ve smlouvě být nemá. více »

Daň z nemovitých věcí - povinnost do 31.1.2022

4.1.2022 Během měsíce ledna 2022 je potřeba podat přiznání k dani z nemovitých věcí. Daň z nemovitosti je jediná daň v České republice, kterou je.. více »

Odhad pro dědické řízení
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: FINEM - REALITY s.r.o. » Nemovitosti » Pozemek 11.092 m² pro komerční využití v obci Otvovice, okres Kladno

Pozemek 11.092 pro komerční využití v obci Otvovice, okres Kladno, Ev.č.: 00215

pozemek
pozemek
pozemek
pozemek
pozemek
pozemek

Kontaktujte makléře

Ivana RichterováIvana Richterová
+420 724 521 138
[email protected]
FINEM - REALITY s.r.o.FINEM - REALITY s.r.o.
Palackého nám. 19/11
Kralupy nad Vltavou
+420 724 521 138
[email protected]
Cena13 000 000 Kč
včetně provize
KategoriePozemky pro komerční výstavbu
LokalitaOtvovice 70
OkresKladno
Plocha pozemku11.092 m²
StavbaOstatní
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaVenkovská
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Chcete stavět, investovat do pozemků nebo máte developerský projekt? Máme pro vás exkluzivní soubor pozemků o celkové ploše 11 092 m² v katastrálním území Otvovice v okrese Kladno s velkým potenciálem pro podnikatele, chovatele, zemědělce nebo kreativce kteří přetvoří dle své vize a svých plánů.

Nabízíme k prodeji krásný areál v klidné rekreační oblasti. Areál má multifunkční využití. Podle územního plánu je vhodný k rozparcelování pro stavby několika rodinných domů se zahradou, realizaci zahrad a možné výstavbě chat, stavby pro rodinnou rekreaci, veřejná prostranství. Je také vhodný pro pořádání dětských táborů, svateb, škol v přírodě, k rekreaci pro rodiny s dětmi, koncerty, firemní a společenské akce, sídlo firmy, sportovní soustředěni klubů nebo provozování biofarmy.

Oplocený pozemek je plný ovocných a listnatých stromů, v areálu je torzo stavby s č.p. ve velmi dobrém stavu. Nyní je pozemek využíván k chovu zvířat (ovcí). Na pozemek je přivedena elektřina, možnost připojení vody na vodovodní řád.

Díky restauraci Formanka, která nabízí bohaté kulturní a charitativní programy je zde velký potenciál pro ubytovací zařízení.

Obec leží jen kousek od Prahy, je odsud perfektní spojení do Kralup nad Vltavou, Kladna. Na Letiště Václava Havla je to 21 minut autem a na Zličín jen o 3 minuty více. Samotné Otvovice nabízejí perfektní zázemí pro rodinný život a pohodlné bydlení. Najdete zde základní i mateřskou školu, hřiště, obchody.

Rádi vám představíme všechny možnosti, které lze na pozemku realizovat.

A proto neváhejte, těšíme se na Vás.

Soubory ke stažení