Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 14

Lenka Kaplanová realitní specialista pro Libčice nad Vltavou

7.5.2026 Libčice nejsou jen zastávka na trati. Je to domov s unikátní atmosférou, který si zaslouží expertní přístup. více »

Copycentrum a tiskové služby ve FINEM – REALITY

17.3.2026 „Copycentrum FINEM – REALITY nabízí tisk, kopírování, skenování a laminaci dokumentů v Kralupech nad Vltavou. Podklady můžete zaslat.. více »

Zpověď realitní makléřky po 20 letech praxe

23.2.2026 Co vás realitní praxe opravdu naučí? Sdílím zkušenosti, které v inzerátech nenajdete – ale při prodeji rozhodují. více »

Odhad pro dědické řízení
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: FINEM - REALITY s.r.o. » Nemovitosti » Podnájem bytu 2+kk se zasklenou lodžií, Kralupy nad Vltavou – Hůrka

Podnájem bytu 2+kk se zasklenou lodžií, Kralupy nad Vltavou – Hůrka, Ev.č.: 00455

dům
kuchyň
kuchyň
půdorys
pokoj
pokoj
pokoj

Kontaktujte makléře

Ivana RichterováIvana Richterová
+420 724 521 138
[email protected]

FINEM - REALITY s.r.o.FINEM - REALITY s.r.o.
Palackého nám. 19/11
Kralupy nad Vltavou
+420 724 521 138
[email protected]
Cena12 000 Kč za měsíc
poplatky 4.500,-Kč, elektřina přepis na nájemce, kauce 20.000,-Kč a provize RK
KategorieByty 2+kk
Lokalitasídl. Hůrka, Kralupy nad Vltavou
OkresMělník
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha39 m²
Počet podlaží12
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaPanelová
Umístění objektuCentrum obce
C (77 kWh/m2 za rok)
zobraz vybavení
Popis

Nabízíme k dlouhodobému podnájmu světlý, čistý a příjemně řešený byt 2+kk se zasklenou lodžií, který se nachází v oblíbené lokalitě Hůrka v Kralupech nad Vltavou.

Byt se nachází v 1. patře (2. NP) domu s výtahem a prošel rekonstrukcí. Jeho velkou předností jsou dva samostatné neprůchozí pokoje, díky kterým nabízí dostatek soukromí a pohodlné bydlení pro jednotlivce nebo pár.

Kuchyňský kout je umístěn ve vstupní části bytu a je vybaven kuchyňskou linkou s dostatkem pracovní i úložné plochy, dřezem, elektrickým sporákem se sklokeramickou varnou deskou, troubou a digestoří. Z kuchyňské části vedou do jednoho z pokojů praktické posuvné dveře, které šetří prostor.

Velkým benefitem bytu je zasklená lodžie o výměře cca 3 m², přístupná z jednoho z pokojů. Nabízí příjemný prostor pro posezení, odpočinek nebo další praktické využití.

Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem se skříňkou a přípravou pro pračku. Součástí koupelny je také WC, které je od koupelnové části částečně odděleno příčkou.

Byt působí světle, čistě a vzdušně, je vybaven plastovými okny se žaluziemi a nabízí praktické úložné prostory.

Dům je vybaven osobním i nákladním výtahem. Zajímavým benefitem je také řešení společných prostor – po výstupu z výtahu jsou jednotlivé části patra odděleny uzamykatelnými chodbami a byt se nachází v jedné z nich, což přináší větší soukromí a klid.

Parkování je možné před domem. Lokalita Hůrka nabízí dobrou dostupnost služeb, občanské vybavenosti i dopravy v rámci Kralup nad Vltavou.

Byt je vhodný zejména pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají příjemné dlouhodobé bydlení po rekonstrukci, se dvěma samostatnými pokoji a zasklenou lodžií.

Jedná se o podnájem bytu za 12.000,-kč /měsíc + poplatky 4.500,-Kč, elektřina přepis na nájemce, kauce 20.000,-Kč a provize RK
Byt k nastěhování ihned.

Soubory ke stažení