Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 13

Lenka Kaplanová realitní specialista pro Libčice nad Vltavou

7.5.2026 Libčice nejsou jen zastávka na trati. Je to domov s unikátní atmosférou, který si zaslouží expertní přístup. více »

Copycentrum a tiskové služby ve FINEM – REALITY

17.3.2026 „Copycentrum FINEM – REALITY nabízí tisk, kopírování, skenování a laminaci dokumentů v Kralupech nad Vltavou. Podklady můžete zaslat.. více »

Zpověď realitní makléřky po 20 letech praxe

23.2.2026 Co vás realitní praxe opravdu naučí? Sdílím zkušenosti, které v inzerátech nenajdete – ale při prodeji rozhodují. více »

Odhad pro dědické řízení
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: FINEM - REALITY s.r.o. » Nemovitosti » Pronájem kouzelné zahrady s chatou, bazénem a soukromím – Veltrusy

Pronájem kouzelné zahrady s chatou, bazénem a soukromím – Veltrusy, Ev.č.: 00439

Ivana RichterováIvana Richterová
+420 724 521 138
[email protected]

FINEM - REALITY s.r.o.FINEM - REALITY s.r.o.
Palackého nám. 19/11
Kralupy nad Vltavou
+420 724 521 138
[email protected]
Cena7 000 Kč za měsíc
voda/provoz 1000,-kč/rok, kauce 20.000,-Kč + elektřina dle spotřeby, provize rk 30.000 Kč
KategorieChata
LokalitaV Cihelnách, Veltrusy
OkresMělník
Velikost2 pokoje
Užitná plocha21 m²
Plocha pozemku386 m²
Plocha zahrady386 m²
Plocha dílen1 m²
Počet podlaží1
Popis

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu krásnou udržovanou zahradu s útulnou chatou po rekonstrukci v klidné zahrádkářské kolonii ve Veltrusech. Místo nabízí příjemné soukromí, dostatek zeleně a ideální zázemí pro odpočinek, víkendy i trávení volného času v přírodě.

V okolí se nachází zámecký park Veltrusy, cyklostezky, možnost rybaření i výletů lodí. Lokalita je vhodná pro všechny, kteří hledají klidné místo k relaxaci mimo ruch města. Parkování je možné přímo v kolonii i před kolonií.

Oplocený rovinatý pozemek o výměře 386 m² je pečlivě udržovaný a nabízí vzrostlou zeleň, ovocné stromy, okrasnou skalku i menší přírodní jezírko s příjemným pramenným zákoutím. Součástí zahrady je také venkovní bazén se solárním ohřevem a posezením, kryté posezení u chaty s možností grilování a gril k dispozici. Nechybí ani několik příjemných relaxačních zákoutí a dostatek soukromí.

Chata prošla rekonstrukcí a je připravena k okamžitému užívání. K dispozici je kuchyňka s lednicí, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí, kamna pro vytopení v chladnějším období, postele k přespání, mobilní klimatizace, televize, chemické WC, sklep, dílna i kompletní zahradní vybavení včetně sekačky. Součástí je také nová bezpečnostní kamera na solární panel připravená k instalaci.

Chata je pronajímána celoročně, není však určena k trvalému bydlení. Hledáme slušného a spolehlivého nájemníka, který ocení klidné prostředí a bude o zahradu pečovat.

Pokud hledáte místo pro odpočinek, grilování, koupání, zahradničení nebo víkendové úniky do přírody, tato zahrada Vás okouzlí svou atmosférou i okolím.

Provoz a poplatky:
• nájemné činí 7.000 Kč měsíčně, hrazeno vždy dopředu na celý rok (84.000 Kč)
• provize rk 30.000,-Kč
• roční poplatek zahrádkářské kolonii cca 1.000 Kč/rok/ voda +provoz/
• elektřina dle skutečné spotřeby /cena za kWh je vyvěšena na nástěnce/
• pitná voda k dispozici z hydrantu přímo u kolonie
• užitková voda pro zalévání v rámci v zahradě

V celé kolonii panuje velmi příjemná komunitní atmosféra a dobré sousedské vztahy. Hledáme především klidného, slušného a spolehlivého nájemníka, který bude o zahradu a chatu pečovat s láskou a respektem, jako o vlastní.
Místo není vhodné pro hlučné večírky. Prioritou je klid, pořádek, odpočinek a pohoda.

Pokud hledáte místo, kde můžete skutečně vypnout, posedět u bazénu, grilovat, relaxovat v zeleni nebo vyrazit na kolo či loďku, tato zahrada Vás okouzlí svou atmosférou i polohou.

S důvěrou a osobním přístupem
Ivana Richterová
FINEM – REALITY s.r.o.